Oferty pracy

Lakiernik

Nazwa pozycji Lakiernik
Miejsce pracy UL.POLNA 100, WŁOCŁAWEK
Zakładane rozpoczęcie pracy Natychmiast
Adres kontaktowy 87-800 Włocławek ul. Polna 100
Telefon +48544110900
E-mail [javascript protected email]
Osoba kontaktowa Auto-Serwis Pasikowski Sp. z o.o.
Zakres obowiązków

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

- LAKIERNIKA Z DOŚWIADCZENIEM MINIMUM 2 LATA

Na powyższym stanowisku świetnie sprawdzi się płeć męska z racji zakresu obowiązków.

Zaprezentuj swój potencjał i pokaż na co Cię stać – zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną.

Aplikacje prosimy składać osobiście w siedzibie naszej firmy we Włocławku ul. Polna 100 lub mailowo: recepcja.pasikowski@gmail.com

Wymagany profil kandydata

Wymagania:
- doświadczenie minimum 2 lata

Oferujemy

Oferujemy:

  • rozwój osobisty w doświadczonym zespole i pod szyldem prężnie rozwijającej się firmy

  • wsparcie merytoryczne

  • szkolenia branżowe zakończone certyfikacją

  • zatrudnienie na umowie o pracę

  • ubezpieczenie zdrowia i życia

  • atrakcyjne wynagrodzenie